استخوان‌ساز اصلی و کلاسیک که همیشه ما را به خوردن آن تشویق می‌کنند، شیر است. محتوای کلسیم و ویتامین D در شیر و فرآورده‌های لبنی سحر و جادو می‌کند.

رنه کینتون کشف کرد که خون انسان و ساخت مواد معدنی از آب دریا، به طرز غیرمعمولی در همه جنبه‌ها به جز محتوای نمک، به‌طور یکسان شبیه یکدیگرند، به‌طوری که میزان شباهت آنها به 98 درصد می‌رسد.

درصد بالایی از انرژی مصرفی در خانه‌ها صرف گرمایش خانه می‌شود که عدد زیادی است، بنابراین باید به فکر راه چاره‌ای باشید که سرما را شکست دهید و علاوه‌بر این، در مصرف سوخت هم صرفه‌جویی کنید.

شاید مکیدن غذا در میان نهنگ‌ها در حال حاضر خیلی دور از ذهن باشد اما زمانی یکی از شیوه‌های معمول غذا خوردن در نهنگ‌های عنبر و بسیاری از گونه‌های دلفین‌ها بوده است.

دانشمندان در نظر دارند از فناوری پرینت سه‌بعدی هم برای تهیه بخشی از غذاهای فضایی استفاده کنند. درحال حاضر، فضانوردانی که در ایستگاه بین‌المللی فضایی مستقر هستند از غذاهای آسیایی مانند غذاهای چینی، هندی، مکزیکی و انواع سبزیجات...

اگر با دردی مواجه شدید که به درمان‌های اولیه مقاومت نشان می‌دهد و علائم آن کاهش نمی‌یابد، حتما به پزشک مراجعه کنید. این نشانه ممکن است علامتی از تومور عضلانی- اسکلتی باشد.

بسیاری از ما روزها و ماه‌ها به سادگی اعلان به‌روزرسانی نرم‌افزارها را رد می‌کنیم و نمی‌دانیم که این کار باعث آسیب به گوشی ما می‌شود. چرا مهم است؟ چون نرم‌افزارهای به‌روز شده توانایی مقابله با نرم‌افزارهای مخرب و آسیب‌رسان...

اگر هنوز از کافی بودن یا نبودن ویتامین D بدن‌تان مطمئن نیستید با دقت در بعضی حالات خود می‌توانید به جواب برسید.

نوع و حالت انحراف چشم می‌تواند به پزشک در تشخیص انواع تومورهای مغزی کمک کند و سپس با معاینه‌های بیشتر ازقبیل بررسی شبکیه و عکس‌برداری‌های پیشرفته‌تر، می‌توان به طور قطع تومورهای احتمالی را تشخیص داد.

والش امیدوار است با تمام مشکلاتی که بعدها به واسطه دستورات شرورانه انسان‌ها از ربات‌ها قرار است پیش بیاید، مانند تغییرات اقلیمی و افزایش نابرابری در جهان یا مشکلات دیگر مقابله شود.

در طول سال‌های مختلف جاده‌ها اتومبیل‌هایی را به خود دیده‌اند که هنوز بسیاری نمی‌توانند متوجه شوند در ذهن طراحان آنها چه گذشته که نتیجه آن باعث ساخت زشت‌ترین خودروها شده است.

به گفته این دانشجوی دکتری، تحقیقات اولیه نرم‌افزار تشخیص زردی تکمیل شده و درحال حاضر فعالیت‌ها روی نمونه‌های تعداد بالا برای دریافت مجوزها متمرکز است و تنها نمونه‌ای اولیه از آن ساخته شده و با همین نمونه، آزمایش‌هایی روی...

اگر شما هرازچندگاهی یک دقیقه‌ای وقت می‌گذارید و کسانی را که دوست دارید بغل می‌کنید، خبر خوبی برایتان داریم؛ چراکه محققان دانشگاه کارولینای شمالی متوجه شده‌اند در آغوش گرفتن می‌تواند ضربان قلب و فشار خون را کاهش دهد.

یادگیری زبان به مدت یک ساعت در هفته برای یک کودک پنج‌ساله تفاوتی نمی‌کند و تا زمانی که کودک با یک فرد انگلیسی‌زبان در ارتباط نباشد، به خوبی نمی‌تواند زبان را بیاموزد.

جراحان باید توجه داشته باشند بیمارانی را کاندیدای ایمپلنت کنند که سطح بهداشت دهان و دندان آنها به حد مناسبی رسیده باشد. کسی که پوسیدگی دندان و جرم و پلاک متعددی در دهان دارد، مناسب این عمل نیست.

در حال حاضر فناوری‌های پوشیدنی در زندگی بسیاری از ورزشکاران، با نظارت بر میزان ضربان قلب، هیدراتاسیون و درجه حرارت از طریق سیستم کنترل بی‌سیم و میکروسکوپی سلامت آنها را تضمین می‌کنند.

محققان سریلانکایی راه جالبی برای کاهش این حجم بالای کالری برنج پیشنهاد داده‌اند که برای ما ایرانی‌هایی که از طرفداران برنج هستیم، می‌تواند بسیار مفید باشد. با این کار، 50 درصد حجم کالری برنج کم می‌شود و فواید زیادی هم برای...

مردم فکر نکنند اگر ما صحبت استفاده از فناوری در ورزش می‌کنیم صرفا منظورمان ورزشکاران حرفه‌ای هستند بلکه برای آنها هم این امکان وجود دارد. اما فراموش نکنند که استفاده از آنها با راهنمایی و مشاوره متخصص‌ها صورت گیرد تا آسیبی...

در خرید کفش خیلی دقت و سعی کنید کفشی تهیه کنید که حداکثر دو سانتیمتر پاشنه و پنجه پهنی داشته باشد تا پای شما در آن احساس راحتی داشته باشد و هنگام پوشیدن، پنجه‌ها و انگشتان پا را جمع نکند.