الهام کاظمی: دیروز آخرین نتایج پنجمین انتخابات شورای شهر تهران اعلام شد و لیست امید توانست تمام کرسی‌های ساختمان بهشت را فتح کند. شورای شهر پنجم را از بسیاری لحاظ باید رکورددار دوره‌های مختلف شورای شهر دانست؛ بیشترین تعداد...

فروغ طباطبایی: پسر جوان که می‌گوید از ترس آبروریزی زن معتاد را کشته و یک متهم دیگر که مدعی است از سر دلسوزی و در هواخواهی از زن تنها دست به جنایت زده است، دیروز پس از جلب‌رضایت اولیای‌دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند.

فرهیختگان: پسر نانوا که می‌خواست بعد از 6 ماه به شهرستان محل زندگی‌اش برگردد تا خانواده‌اش برای او به خواستگاری بروند وقتی با بدخلقی صاحبکارش روبه‌رو شد، وی را کشت. این پسر دیروز در حالی که اشک می‌ریخت پای میز محاکمه ایستاد...

الهام کاظمی: اواخر آذر 94 بود که مجلس نهم با اضافه کردن یک تبصره به ماده 55 قانون بیمه اجباری خسارت واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه، کارت پایان‌خدمت را از شرایط صدور گواهینامه رانندگی حذف کرد.

فروغ طباطبایی: پسر جوان که در هواخواهی از برادرش در میدان تره‌بار تهران دست به جنایت زده بود پای میز محاکمه ایستاد و ادعای تازه‌ای مطرح کرد.

فرهیختگان مجرم بدسابقه که پس از جنایت شبانه گریخته و هشت سال پس از جنایت با نام مستعار در زندان شناسایی شده بود با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.

فروغ طباطبایی: چهار نفر از کارکنان شرکت هواپیمایی هما که عازم محل کارشان در فرودگاه مهرآباد بودند در پی آتش‌سوزی یکباره مینی‌بوس سرویس کارکنان زنده‌زنده در آتش سوختند.

الهام کاظمی: فردا انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا در بیش از هزار و 200 شهر و 40هزار روستای کشور برگزار می‌شود تا تکلیف 196 هزار و 917 کرسی شوراهای شهر و روستا تا چهار سال آینده مشخص شود.

فرهیختگان مرد میانسال که هفت‌سال قبل در درگیری با دزد مغازه‌اش او را کشته بود با جلب‌رضایت اولیای‌دم به زندگی برگشت.

الهام کاظمی: طرح تحول سلامت اگرچه توانست میزان هزینه‌های مردم در حوزه سلامت را به‌طور محسوسی کاهش دهد اما اجرا نشدن کامل برخی موارد همچون نظام ارجاع، پزشک خانواده و تجمیع بیمه‌ها باعث شده است هزینه‌های این طرح روبه افزایش...

فروغ طباطبایی: مرد جوان و یک مرد سالخورده که در ماجراهای جداگانه دست به جنایت زده و با جلب رضایت اولیای‌دم از یک قدمی چوبه دار به زندگی برگشته بودند دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند.

فرهیختگان دو پسر جوان که متهمند یک دختر را ربوده‌اند و او را پنج روز در خانه‌شان نگه داشته‌اند با حکم قضایی به شلاق و تبعید محکوم شده‌اند. رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک دختر 29 ساله به نام شقایق در دستور کار پلیس...

الهام کاظمی: پارسال بود که معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان تهران درباره تحت درمان قرار گرفتن ناصحیح بیماران خارجی در منازل جنوب تهران هشدار داد و از روند دخالت دلالان در عرصه توریسم سلامت انتقاد کرد.

فروغ طباطبایی: مردی که چهاربار پای چوبه‌دار رفت و آخرین بار دقایقی قبل از اجرای حکم با سکته و فوت مادرش توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند دیروز پای میز محاکمه اشک پشیمانی ریخت.

الهام کاظمی:حضور نوجوانان و جوانان در فضای مجازی همیشه یکی از دلایل اصلی مسئولان و متولیان فضای مجازی برای فیلترینگ برخی سایت‌‌ها و صفحه‌های مجازی بوده است.

فروغ طباطبایی: پرونده مرد جوان که پس از درگیری خونین با دوستش و ترخیص از بیمارستان جان سپرده به دادسرا برگردانده شد تا پس از پاسخگویی به سه سوال قضایی تنها مظنون پرونده محاکمه شود.