جام‌جهانی به سرعت حقوق اول ماه به پایان رسید و خوشی‌هایش نیز! حالا ما مانده‌ایم و فوتبال باشگاهی اروپا که عین صاحبخانه و بانک خیمه زده‌اند که هرچه داری از جیبت خالی کنند!

27 تیر 97 را هیچ‌کس فراموش نمی‌کند. عملکرد ضعیف در نقل وانتقالات موجب کنار رفتن چند نفر از اعضای هیات‌مدیره و مدیریت باشگاه استقلال شد.

بیرانوند که از سوی کارشناسان بزرگ فوتبال در دنیا به‌عنوان یکی از ستاره‌های تیم‌ملی در روسیه معرفی شده اظهار داشت: «من همیشه آرزو داشتم با رهبر انقلاب دیدار داشته باشم و امیدوارم این توفیق نصیب من شود.»

دراختیار داشتن ستاره‌های فراوان گرانقیمت در درون و بیرون زمین، دست دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه را برای انتخاب ترکیب ایده‌آل وآرمانی در زمان‌های مختلف بازی، بازگذاشته بود.

اسپانیا بدون یک مدیر خوب، بدون یک سرمربی خوب راه به جایی نبرده و نخواهد برد، انریکه نیز باید بداند که این تیم مدت‌هاست دستش رو شده و تیکی‌تاکا دیگر هراسی در دل مدافعان تیم‌های مهم جهان نمی‌اندازد.

با نگاهی به قراردادهای بازیکنان در چند سال اخیر مواردی را می‌بینیم که جای تعجب و شگفتی بسیار دارد.

آب خنک بدهید دست کی‌روشی‌پورها! یک وقت سکته نکنند از چرخش سرمربی محبوب‌شان! چرخشی که آدم را یاد فیلم خارش هفت‌ساله بیلی وایلدر می‌اندازد. بعد از هفت‌سال حضور در ایران، کی‌روش هم نشان داد می‌تواند بر اصول خودش طغیان کند.

در طول این سال‌ها کم پیش نیامده که یک یا هر دو تیم سرخابی‌ها درگیر ندانم‌کاری‌های مدیریتی قرار گرفته باشند.

رستگاران مسکوی 2018، همان‌هایی بودند که از تریبون تبلیغاتی این جام بهترین استفاده‌ها را بردند و در نهایت هم به همه چیزهایی که می‌خواستند رسیدند.

تنها خبر خوب این روزهای استقلالی‌ها به عدم عقد قرارداد مجید حسینی با ترابوزان اسپور برمی‌گردد که امید هواداران برای بازگشت او به جمع آبی‌پوشان را دو چندان ساخته.

با اتمام بازی‌های ایران در جام‌جهانی، کارلوس کی‌روش به همراه کاروان تیم ملی به ایران بازگشت و بلافاصله قبل از رفتن به مرخصی بعد از جام‌جهانی، مذاکراتش را با فدراسیون فوتبال بر سر تمدید قرارداد آغاز کرد اما برای تحقق این موضوع،...

لوکا مودریچ همراه با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و آنتوان گریژمان همراه با اتلتیکو مادرید فاتح لیگ اروپا شد. کیلیان امباپه نیز با بازی‌های خوبی که در جام‌جهانی و لوشامپیونه و لیگ قهرمانان از خود به جای گذاشت...

کارلوس کی‌روش در طول مدت حضور در ایران آنقدر مغرورانه و از موضع بالا با همه صحبت کرده که حتی در مورد مواردی مانند سربازی هم این‌گونه خارج از عرف صحبت می‌کند. کاش یا تن به همکاری با او ندهیم یا دست‌کم مدیرانی بالای سرش بگذاریم...

لیگ برتر در حالی از روز پنجشنبه چهارم مردادماه آغاز می‌شود که هنوز کمیته تعیین وضعیت تکلیف مهدی ترابی را روشن نکرده است و مسئولان تراکتورسازی هم همچنان منتظر اعلام نتیجه هستند.

کاظم اولیایی، کارشناس مدیریتی فوتبال در گفت‌وگو با «فرهیختگان» در مورد درخواست وزیر ورزش از ستادکل نیروهای مسلح برای بخشش سربازی چند ملی‌پوش فوتبال گفت: «من حرکت وزیر ورزش را مثبت ارزیابی می‌کنم، اما این حرکت نباید مختص به...

دیر یا زود معاون «عشق‌ عکس» حاضر در فوتبال از استقلال جدا خواهد شد و همه ما مثل همیشه امیدواریم شاید این بار فردی در باشگاه استقلال به کار گماشته شود که بتواند راه‌حلی برای مشکلات گسترده آبی‌ها پیدا کند.

تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی 2018 روسیه با پیروزی قاطع مقابل کرواسی برای دومین بار در تاریخش قهرمان جام جهانی شد.