برای یک سامورایی همه‌جا ژاپن است! برای کی‌روش هم همه‌جا همان موزامبیکی است که در آن به دنیا آمده. امسال هم عمو کارلوس عین سال‌های قبل رفتار کرد؛ دعوا راه انداخت، جو داد، مخالفان خودش را هشتبلکو کرد، هرکه را خوشش نمی‌آمد از...

شاید کلنی‌ها هم باید از تیم‌های مشابه خود الگو‌برداری کنند، مثل گلادباخ در هفت سال گذشته. کلنی‌ها منتظر یک معجزه هستند و باید به دستش بیاورند. از هواداران مطمئنم. آنها همیشه به تیم‌شان وفادار بودند.

قهرمانی nv رقابت‌های قهرمانی شمشیربازی دانشجویان آسیا و نتایج کسب شده بسیار ارزشمند و تاریخی بود و نشان داد که سطح توانایی بچه‌های ما از آسیا بالاتر است.

اگر بچه‌ها تصور نمی‌کردند همه چیز به کام‌شان است، شکست نمی‌خوردند. غرور بزرگ‌ترین دشمن تیم `vs``,gds است و نباید به خاطر پیشتازی در لیگ یا موفقیت در آسیا در باد رخوت بخوابند.

درست است که تیم‌های آسیایی با جذب ستاره‌های نامدار دنیا مدت‌هاست حریف می‌طلبند اما ما امسال هم‌قسم شده‌ایم به خدمت تمام حریفان برسیم و انتظار هواداران پرسپولیس را محقق کنیم. این تیم اگر صعود کند بوی قهرمانی بیشتر به مشام‌تان...

آقای تاج! پاسخ ما به شما هم که امروز انتشار قرارداد کی‌روش را زیر سوال می‌برید و از ناراحتی خود و این مربی حرف می‌زنید، ‌همین مصاحبه‌ای است که خودتان انجام دادید! ما کاری را انجام دادیم که از شما یاد گرفتیم!

در رویه جدید انجام بازی‌ها به صورت تک‌بازی در دستورکار قرار گرفت و میزبان هم با قرعه‌کشی انتخاب می‌شود. در این حالت با انجام پنج بازی و پیروزی در آنها می‌توان قهرمان جام‌حذفی شد. گاهی هم پیش می‌آید برخی تیم‌های لیگ برتری...

شک نکنید که بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهم بست و دومین جام‌جهانی را با ایران تجربه خواهم کرد. من بازیکنی نیستم که به‌سادگی مایوس شوم. آقای کی‌روش هم محبت زیادی دارد و مدام جویای احوال من است. به او گفته‌ام خیالش راحت باشد....

جنارو گاتوزو به‌عنوان مربی میلان تیمش را همان‌جوری توصیف کرد که انتظارش را داشتیم توصیف کند: «... ما برد پیت نیستیم. سیمای ما یادآور چهره خودم است: زشت و چشم‌هایی کبودشده از ضربه‌های مشت.»

کارلوس کی‌روش در قراردادی که با فدراسیون فوتبال در 16 سپتامبر سال 2014 امضا کرده است، اوج حرفه‌ای‌بودن خود را نشان داده و در طرف مقابل مدیران فوتبال ایران بازهم نشان داده‌اند که چقدر در قرارداد بستن بد عمل می‌کنند.

تا الان مدیریت به‌خوبی کار خود را انجام داده است و تا آنجایی که امکان داشته کمک حال تیم تکواندو بوده‌اند. البته با توجه به اینکه قهرمانان بزرگی هم در تیم دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارند و از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هستند،...

با وجود شکست مقابل بایرن‌مونیخ در شب آخر دور گروهی که امری را کمی با خطر مواجه کرد، در مجموع پی‌اس‌جی مرحله‌ گروهی را به‌خوبی از سر گذراند؛ اما با اولین نشانه‌های واقعی از خطر در مرحله یک‌هشتم کم آوردند.

مسئولان باشگاه فیورنتینا به خانواده آستوری اعلام کرده‌اند که از نظر آنها این قرارداد منعقد شده و آنها خود را متعهد به پرداخت مبلغ قرارداد به خانواده و بازماندگان آن مرحوم می‌دانند.

الوصل هر چند حریف دندان‌گردی نبود اما پرسپولیس هم بازی درخشانی انجام نداد. اگر برانکو نسبت به تقویت روحیه این تیم فکری نکند و در مسائل تاکتیکی نیز تدابیر درستی نیندیشد، نماینده کشورمان در بازی‌های برگشت با مشکل مواجه خواهد...

در آنفیلد اما شرایط بسیار متفاوت خواهد بود. بعد از باخت پنج بر صفر دور رفت تقریبا هیچ شانسی برای تیم پرتغالی نخواهد بود و به نظر پورتو فقط برای اعاده حیثیت گام به میدان خواهد گذاشت.

اگر استقلال قصد ادامه این وضعیت را دارد باید دست به جیب شود. در همین مدت زمان کوتاه در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی هم نتایج زحمات و تلاش و کارایی شفر را مشاهده کرده‌ایم که به نوعی درآمدزایی از سرمایه‌گذاری روی...

ما با دست پر به این جام جهانی خواهیم رفت و اجازه نخواهیم داد ایران به تیمی دست و پا بسته در مقابل حریفان تبدیل شود. درست است که در گروه مرگ قرار گرفته‌ایم اما می‌توانیم معادلات را برهم بزنیم و گروه زندگی بسازیم.

تو در تهران نشسته‌ای و مطلب می‌نویسی و ناهارت را می‌خوری و در فلورانس، خبر مرگ کاپیتان، صبحانه خوردن‌ها را مختل می‌کند.

دانشگاه آزاد تیم باسابقه‌ای در سطح کشور است. مدیریت کنونی دانشگاه در موفقیت ما شریک است. دانشگاه آزاد وسعتی در سطح کشور دارد که باعث شده قهرمان‌های بزرگی جذب این تیم شوند.