امیرمحمد اژدری یکی از جهادگران مناطق محروم بود که علاقه زیادی به حاج‌عبدالله والی داشت؛ امیر جمعه‌شب در بازگشت از اردوی جهادی از میان ما رفت.

معاونت فرهنگی دانشگاه اصفهان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی این استان و شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری سلسله همایش‌هایی با عنوان «من بهشتی هستم» به مناسبت نودمین سالگرد تولد شهید بهشتی به میزبانی تشکل انجمن راه امید این دانشگاه...

برای رسیدن به یک چشم‌انداز کلی از وضعیت کتابخانه‌ای در دانشگاه‌های کشور با رئیس کتابخانه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، علامه‌طباطبایی، علم و صنعت و دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات گفت‌وگو کرده‌ایم.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ‏درگذشت مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امور مجلس ‏این سازمان را به خانواده بزرگ تامین اجتماعی و همکاران این سازمان تسلیت گفت. ‏

معاون پژوهشی و فناوری واحد تبریز از ماموریت این واحد دانشگاهی و تعداد اعضای هیات‌علمی که می‌توانند در حوزه چرم و کفش کمک‌رسان باشند، سخن گفت.

سراغ دکتر امید جوهرچی، یکی از محققان جوان و بنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد رفتیم که موفق به تولید و پرورش نوعی آفت‌کش طبیعی شده است که علاوه‌بر مقرون‌به‌صرفه بودن، بر سلامت مصرف‌کننده تاثیر منفی نمی‌گذارد.

معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کل کشور درباره اقدامات صورت‌گرفته در طول یک سال گذشته از سوی بسیج دانشجویی به «فرهیختگان» این‌طور می‌گوید: «از همان فردای روز زلزله دانشجویان به‌ویژه دانشجویان کرمانشاهی در منطقه مستقر شدند...

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به کنگره بین‌‏المللی روز جهانی دیابت، تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با فعالیت‏‌های تحقیقاتی و ترویج بهبود کیفیت سلامت آحاد مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در چند روز گذشته که پیگیر رساندن نامه‌ها به دست نمایندگان بوده‌ایم، چه در تماس‌های تلفنی و چه در مراجعه حضوری به دفتر مراجعات مردمی مجلس شورای اسلامی اکثرا برخورد خوبی با ما صورت نمی‌گرفت.