اخیرا آزمون دستیاری سال 97 برگزار شد، اما هشت سوال از منابع خذف‌شده طراحی شده بود.

مبلغ وام ضروری تاییدشده از طرف صندوق رفاه برای متقاضیان، متناسب با هزینه فاکتورهای ارائه‌شده حداکثر تا سقف 600000 تومان برای وام ضروری خواهد بود که در موارد مختلف قابل‌تغییر است.

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاه محققان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان برای تولید محتوا باید نگاه به داخل، نگاه به مسئله کشور و حل مشکلات مردم باشد.

با شیوه‌نامه اجرایی آیین‌نامه آموزشی دوره کارشناسی‌ارشد، از این پس دانشجویان این دوره می‌توانند به همراه پایان‌نامه هشت واحد درسی اخذ کنند؛ موضوعی که بی‌ربط با پرداخت شهریه نخواهد بود.

در ضیافت افطاری ریاست‌جمهوری به جوانان و دانشجویان، شاهد آن هستیم که به قشر پیشرو جامعه تنها به چشم زینت‌‌المجالس نگریسته شده و اراده‌ای از طرف ریاست‌جمهوری و اطرافیان ایشان بر شنیدن مطالبات آنها دیده نمی‌شود.

بنا به اعلام قبلی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 یکشنبه 30 اردیبهشت ماه آخرین مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان دکتری تخصصی 97 بود، ولی روز گذشته طی اطلاعیه جدید این دانشگاه مهلت انتخاب رشته برای این داوطلبان از ساعت هشت...

موسی‌خانی به مساله تجهیزات و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: «در این بخش نیز ما می‌توانیم با دانشگاه‌های معتبر دنیا رقابت کنیم، هرچند شاید در برخی موارد اساتید ما برای انجام فرصت مطالعاتی به خارج از کشور بروند...