• ۷ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
موسوی تاکید کرد

بکارگیری افراد متعهد با روحیه انقلابی و ارزشی در سطوح مدیریتی دانشگاه آزاد

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی بر بکارگیری افراد متعهد در سطوح مدیریتی با روحیه انقلابی و ارزشی تأکید کرد و گفت: باید حافظ منافع مادی و معنوی دانشگاه باشیم.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس سید مجید موسوی مشاور و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در دومین روز اجلاس روسای واحدهای دانشگاهی که امروز در سالن همایش کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد، گفت: امیدوارم آثار و برکات این جلسه موجب تعالی، رشد و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی و خدمت هر چه بهتر به نظام جمهوری اسلامی و مردم عزیزمان باشد.

وی با بیان اینکه کار در دانشگاه آزاد اسلامی امانتی سنگین و مسئولیتی خطیر است، اظهار داشت: امیدوارم با توجه به اهمیت این دانشگاه در تراز علمی کشور، بتوانیم روند تحولی و پیشرفت کشور را ادامه دهیم.

مهندس موسوی خاطرنشان کرد: حراست تافته جدا بافته از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی نیست، بلکه چشم و گوش بینای مجموعه است تا با شناسایی به موقع تهدیدات، آسیب ها و خطرات، از بروز و ظهور مشکلات جدی و اساسی جلوگیری کند.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه این دانشگاه دارای 24 هزار عضو هیأت علمی، 25 هزار حق التدریس، 30 هزار کارمند، بیش از یک میلیون دانشجو، 700 مدرسه و ... است، افزود: طبیعی است که خطرات بزرگ و جدی بر سر راه چنین مجموعه عظیم و متنوعی در کشور باشد که باید هوشیارانه و به موقع وارد عمل شویم.

وی مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را خطیر دانست و گفت: دانشگاه ها باید در شرایط تحولی کشور نقش خود را در زمینه پیشرفت و تعالی به خوبی ایفا کنند و زمینه ساز اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب باشند. همچنین رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با کمک و همفکری اساتید، ابعاد مختلف این بیانیه را تبیین و اجرایی کنند.

مهندس موسوی با تأکید بر حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: اگر در حفظ و گسترش ارزشهای اسلامی قدم برداریم، قطعاً موفقیت های خیلی خوبی نصیب دانشگاه آزاد اسلامی و زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور می شود.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی بر بکارگیری افراد متعهد در سطوح مدیریتی با روحیه انقلابی و ارزشی تأکید کرد و گفت: باید حافظ منافع مادی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی باشیم و اجازه سوءاستفاده از امکانات، دارایی ها و اموال این دانشگاه را به افراد سودجو ندهیم. اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی، اعتبار کشور و نظام است.

مهندس موسوی در پایان تأکید کرد: امیدواریم مجموعه حراست دانشگاه آزاد اسلامی در عین حال که به امور جاری، میدانی و تاکتیکی توجه می کند، دارای افق بلند و راهبردی نیز باشد و به پیشرفت، رشد و تعالی دانشگاه کمک کند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها