• ۳ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
تیام و جپاروف تمدید نکردند چون پول را مربی آلمانی گرفت

خطیر: مدارک دلالی شفر را منتشر می‌کنم

قطعا با این صحبت‌های آتشین خطیر، باید منتظر پاسخ‌های تند و تیز شفر هم باشیم. آن هم در حالی که بنایی بر تعامل ندارد و باشگاه را نیز تهدید کرده که به فیفا شکایت می‌کند.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سکوت خبری دو سه هفته‌ای معاون ورزشی باشگاه استقلال دیروز به عجیب‌ترین شکل ممکن شکسته شد. با انتشار خبر تحصن تعدادی از هواداران استقلال مقابل باشگاه و اعتراض آنها به مسئولان بابت تعلل‌شان در نقل‌وانتقالات، پیش‌بینی می‌شد یکی از مقامات برای آرام کردن آنها بین‌شان برود و با هواداران صحبت کند. با این همه کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد که علی خطیر این کار را انجام دهد و با افشاگری‌های سنگین، پاسخ تهدید شفر به شکایت را در بین هواداران بدهد.

خطیر که سال قبل رابطه‌اش با شفر شکرآب شده بود، دیروز بین هواداران قرار گرفت و برای آنها چند خبر خوب و آرام‌کننده به ارمغان آورد.

او از قطعی شدن حضور استراماچونی و حضور سریعش در تهران خبر داد و تاکید کرد استقلال در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن را جذب کرده و تمدید کردن قرارداد بازیکنان را نیز در دستور کار قرار داده است. او از رحمتی و پاتوسی به‌عنوان بازیکنان فصل بعد استقلال نام برد و تاکید کرد باشگاه مشغول محاسبه رقم پرداختی به باشگاه کیپ تاون است تا در صورت امکان از جدایی پاتوسی خودداری به عمل آید.

بخش‌های داغ صحبت‌های او اما وقتی بود که کار به قصه وضعیت شفر کشیده شد و معاون خشمگین استقلال در پاسخ به هوادارانی که او را به برکناری شفر متهم می‌کردند، تاکید کرد که مدارک مستدلی از دلالی‌های شفر در اختیارش است که به‌زودی آنها را منتشر می‌کند. او همچنین اشاره کرد که شفر به‌شدت دنبال پول بود و برخلاف برانکو که ماه‌ها حقوق نگرفت تا نیاز مالی بازیکنانش فراهم شود، هر وقت پولی به دست باشگاه می‌رسید به باشگاه می‌آمد تا آن را دریافت کند!

او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: «مدیران وقت 100 هزار دلار به ترکیه برده بودند تا با تیام و جپاروف تمدید قرارداد کنند اما شفر 80 هزار دلار از قرارداد خودش را برداشت و 20 هزار دلار برای آنها نگه داشت که نه تیام و نه جپاروف حاضر نشدند قرارداد خود را تمدید کنند. تمام پول صیادمنش خرج قرارداد شفر و کادرفنی تا لحظه‌ای شد که در تیم فعالیت می‌کردند. می‌گویند شفر پول نگرفته است اما نمی‌دانند که او برای 5 هزار دلار به باشگاه می‌آمد و تا پولش را نمی‌گرفت بیرون نمی‌رفت. برانکو چند ماه پول نگرفت اما صدایش در نیامد.»

قطعا با این صحبت‌های آتشین خطیر، باید منتظر پاسخ‌های تند و تیز شفر هم باشیم. آن هم در حالی که بنایی بر تعامل ندارد و باشگاه را نیز تهدید کرده که به فیفا شکایت می‌کند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها